Opel URSYNÓW Serwis, Auta Używane

Serwis, ASO, salon, samochody używane Opla blisko Ursynowa

Jak dojechać do OPEL Serwis Dixi-Car z warszawskiego URSYNOWA

 

Znak D-26, serwis Opla

Jadąc z Ursynowa trasą niebieską zobaczysz przy al. Krakowskiej znak kierujący do serwisu Opel.

Salon, serwis i samochody używane Opel blisko Ursynowa. A do tego ubezpieczenia. Ursynów dzieli od autoryzowanego dilera OPEL Dixi-Car tylko 12 - 20 minut jazdy samochodem. Zalecamy dojazd drogą ekspresową S2 (na mapie linia niebieska). Alternatywnie - można odbić z Puławskiej w ul. Baletową (linia czerwona).

Dixi-Car jest tak blisko, że można mówić o nas Serwis OPEL Ursynów lub Samochody Używane Ursynów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ursynowa po nowe i używane samochody marki Opel, do ASO Opla a także po części Opel i polisę ubezpieczeniową w pobliżu Ursynowa!

Koniecznie zobacz nasz sklep internetowy z częściami i możliwością odbioru osobistego części w Raszynie!

 

 

Trasa niebieska

Jak dojechać do ASO i samochodów używanych Opel Dixi-Car? Z Ursynowa trasą ekspresową S2, obok lotniska Okęcie, do al. Krakowskiej i w dół. Ok. 12 km. Trasa wygodniejsza, nowymi drogami.

 

Trasa czerwona

Nieco krótsza - z Ursynowa do Opel serwis Dixi-Car ok. 12,5 km - wiedzie wąską ul. Baletową. Wjazd na parking Dixi-Car po prawej stronie, tuż przed skrzyżowaniem z al. Krakowską.

 

Z Ursynowa po samochód używany OPLA komunikacją zbiorową

Autobus 715 łączy Ursynów (z pętli Natolin Płn. i okolic Al. KEN) z Raszynem i Okęciem. Bezpośrednie połączenie Ursynowa z salonem Dixi-Car.

 

Dealera Opel Dixi-Car odwiedza kilka tysięcy klientów z Ursynowa i całej Warszawy! Klienci z Ursynowa kupili u nas dziesiątki samochodów używanych, wraz z ubezpieczeniem. Regularnie serwisuje swoje samochody w serwisie Opel Dixi-Car kilkuset klientów z Raszyna. Mieszkasz w okolicach? Dołącz do nich!

 

Zobacz pełne dane kontaktowe

 

Dzięki obwodnicy S2 do Dixi-Car blisko z Ursynowa

 

Tagi: samochody używane, ursynów, opel, auta, ubezpieczenia, serwis, dealer, aso 

 


Podziel się:

Przejdź na górę strony Powrót do góry      Poleć tę stronę znajomemu Poleć tę stronę znajomemu

Lista okazji
Auta dostępne od ręki

zobacz listę
Dziękuję, że jesteś na naszej stronie. Zadaj pytanie, odpowiemy!